Яка кількість речовини міститься у воді масою 1 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленцов Вадим.
1 кг = 1000 г
Рахуємо кількість речовини по формулі n(H2O) = m(H2O)/M(H2O) = 1000/18 = 55.56 моль
Відповідь: 55.56 моль.