Будь ласка СРОЧНО.1. Вкажіть групу, у якій всі речовини належать до несолетвірних оксидів: А.

СO2, CO, NO2 Б. N2O, CO, NO В. SiO2, CaO, MgO Г. N2O, NO2, NO Д. MgO, K2O, Na2O 2. Вкажіть пару, у якій обидві речовини взаємодіють з аргентум(І) нітратом (реакції відбуваються у розчинах): А. KF, AlCl3 Б. HCl, Zn(NO3)2 В. K3PO4, KCl Г. K2CO3, KNO3 Д. K2S, KF 4. Визначте речовини А і Б у схемі реакції, що відбувається у розчині CuSO4 + A → K2SO4 + Б↓ А. KOH, CuOH Б. KOH, Cu(OH)2 В. K2O, CuSO4 Г. K, Cu Д. KNO3, Cu(NO3)2 5. Вкажіть масу води, що міститься у мідному купоросі, кількістю речовини 0,2 моль: А. 10,8 г; Б. 36г; В. 9г; Г. 18 г; Д. 24 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лера.

1. Б. N₂O, CO, NO

2. В. K3PO4, KCl

K₃PO₄ + 3AgNO₃ = 3KNO₃ + Ag₃PO₄↓

3K⁺+PO₄³⁻+3Ag⁺+3NO₃⁻ = 3K⁺+3NO₃⁻+Ag₃PO₄↓

3Ag⁺+PO₄⁻ = Ag₃PO₄↓

KCl + AgNO₃ = KNO₃ + AgCl↓

K⁺+Cl⁻+Ag⁺+NO₃⁻ = K⁺+NO₃⁻+AgCl↓

Ag⁻+Cl⁻ = AgCl↓

4. А. KOH, Cu(OH)₂

CuSO₄ + 2KOH = K₂SO₄ + Cu(OH)₂↓

5. Г. 18 г

M(CuSO₄*5H₂O) = 160 + 90 = 250 г/моль

1 моль CuSO₄*5H₂O содержит 90 г воды

0,2 моль CuSO₄*5H₂O содержит х г воды

х=0,2*90/1 = 18 г

Ответ: 18 г