Обчисліть масу гліцерину яку можна одержати шляхом гідролізу тристеарину масою 356 грам


Ответы на вопрос

Отвечает Квашук Вiкуся.
CH2OCOC17H35-CHOCOC17H35-CH2OCOC17H35+3H2O----(H2SO4)---->CH2OH-CHOH-CH2OH+3C17H35COOH
n=m\M
M(тристерарина)=890 г\моль
n(тристеарина)=356\890=0,4 моль
n(тристеарина)=n(C3H5(OH)3)=0,4 моль
m=n*M
M(C3H5(OH)3)=92 г\моль
m( C3H5(OH)3)=92*0,4=36,8 г