Знайдіть площу бічної поверхні циліндра, осьовим перерізом якої є квадрат зі стороною 11см


Ответы на вопрос

Отвечает Манушкина Настя.
Якщо осьовий переріз квадрат, то це значить, що висота H=11 см, і
діаметр d=11 см,  і бічна поверхня в розгорнутому вигляді -прямокутник, де одна сторона висота циліндра, а інша сторона - довжина кола сонови, тобто a=11sm,\\
H=a;\ \ d=a\\
l=\pi d;\\
S=H\cdot l=\pi\cdot d\cdot H=\pi\cdot a^2=11^2\cdot\pi=121\cdot \pi