Тема: Застосування кількох способів для розкладання многочленів на множникиx*3y*2-xy-x*3+xx*3 - ікс

в кубе ( або ікс зі степенем куб )

Ответы на вопрос

Отвечает Луцик Христя.
x^3y^2-xy-x^3+x=(x^3y^2-x^3)+(x-xy)=x^3(y^2-1)-x(y-1)=\\\\=x^3(y-1)(y+1)-x(y-1)=(y-1)(x^3(y+1)-x)=\\\\=(y-1)(x^3y+x^3-x)