Пароплав плив за течією 1,8 год, а проти течії 0,9 год який шлях пропливпароплав за весь цей час

якщо його власна швидкість 28 км\год а швидкість течії 1.6 км\год

Ответы на вопрос

Отвечает Жебель Оля.
1)   1,8*(28+1,6)=80,64(км) - проплыл по течению
2)   0,9*(28-1,6)=27,3(км) - против течения
3)   80,64+27,3=107,94(км) - проплыл всего