Знайдіть суму 6 перших членів геометричної прогресії b3=13 b4=–24​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Миша.

Ответ:

q=b4/b3= - 24/13

Объяснение:

S6=(b1*(6-q6))/6-1

b3=b2*g

B2=b3/g= 13/(-24/13)= - 199/24= - 8.291

b1=b2/g= - 8.291/ (-24/13)= 1066/24=44.41(6)

S6= 44.41