якщо х1=2 та х2=2/3 корені квадратного тричлена 3х квадрат -8х+4, то його можна розкласти на

множники

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:

Объяснение:

ax^2+bx+c=a(x-x1)(x-x2)

3x²-8x+4=3(x-2)(x-2/3)=(x-2)(3x-2)