578. Доведіть, що не існує такого натурального числа и, при якому значення виразу (4n + 3) (9n -

4) – (6n – 5) (6n + 5) - 3 (n - 2) ділиться націло на 8.

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Федька.

Объяснение:

Розкриємо дужки:

(4n + 3) (9n - 4) – (6n – 5) (6n + 5) - 3 (n - 2) = 36n^2-16n+27n-12-36n^2+25-3n+6 = 8n+19 = 8(n+2)+3

8(n+2) ділиться на 8

3 не ділиться на 8

Тоді 8(n+2)+3 не ділиться на 8 за будь-якого n