-807,1 ≤ x ≤ 805 знайти суму всіх цілих розв‘язків нерівності


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Коля.

Цілі розв'язки нерівності: -807, -806, ..., 804, 805.

Їх сума: -807 + (-806) + (-805) + 805 + (-804) + 804 + ... = -807 + (-806) + 0 = -1613