CРОЧНО!!!20БАЛЛОВ Визначити товщину шару нікелю, що відклався на чайнику протягом доби при силі

струму 3 А, якщо площа чайника 500 см².

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёва Елена.
M = k * I * t
m = ρ * S * h
ρ * S * h = k * I * t
h = k * I * t / (ρ * S)
h = 0,30*10⁻⁶ кг/Кл * 3 А * 3600 с * 24 / (8900 кг/м³ * 500*10⁻⁴ м²) ≈ 1,7*10⁻⁴ м = 0,17 мм