Чавун массою 20 т нагріли в печі від 20 °С до 1200 ⁰С. обчисліт масу камяного вугілля яке для цього

преба спожити?

Ответы на вопрос

Отвечает Волуевич Карина.
Дано:
m1=20*10^3 кг
t1=20
t2=1200
Знайти
m2-?

Q1=q*m2;
Q2=c*m1*(t2-t1);
Q1=Q2;
q*m2=c*m1*1180

q=20900кДЖ/кг
с=0.5кДЖ/кг*К
20900m2=0.5*20000*1180
m2=(10000*1180)/20900
m2=564.6кг