Коливальний контур складається з конденсатора ємністю 2пФ та котушки індуктивності 0,5 мкГн. Яка

частота коливань у контурі?

Ответы на вопрос

Отвечает Самусенко Дима.
V(частота)=1/(2π \sqrt{LC} )
C=2+2+2=6(пФ)
v(частота)=1/2*3,14 \sqrt{0,5*10^-6*6*10^-12} =0,58*10^9(Гц)