На підлогу з висоти 2,5м падає м'яч,маса якого 300г і підскакує на висоту 1,5м.яка кількість

енергії м'ячка перейшла в немеханічні форми під час удару об підлогу?

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Ира.
1)Потенційна енергія м'яча у вищій точці до відскоку:A₁ = m·g·h₁ = 0,300·10·2,5 = 7,5 Дж
2)Потенційна енергія м'яча у вищій точці після відскоку:A₂ = m·g·h₂ = 0,300·10·1,5 = 4,5 Дж
3)Енергія, що переходить у не механічні форми енергії:W = A₁ - A₂ = 7,5 - 4,5 = 3 Дж