Дайте відповідь на питання будь ласка: Бактерії одного з видів мають довжину 0,5 мкм. Скільки таких

бактерій уклалось би впритул в 1 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Барановський Владислав.
Дано L=1 см=10^-2 м    d=0,5 мкм    N- ?

N=L/d=1*10^-2/0,5*10^-6=2*10^4=20 000