Яблуко масою 200г падає з висоти 3 м.Знайдіть його потенціальну і кінетичну енергії через 1 с.


Ответы на вопрос

Отвечает Жунсалиева Жулдызай.

Дано:

m = 200гр = 0.2кг

h = 3м

t = 1с

Знайти:

Eп-?

Ек-?

Розв'язок:

Еp = mgh;

Еk = mV²/2

V = ht

Ek = mh²t²/2

Ep = 0.2 * 9.8 * 3 = 5.88 Дж

Еk = 0.2 * 1² * 3² / 2 = 0.2 * 9 / 2 = 0.9 Дж