Птах масою 100 г летить зі швидкістю 20 м/с визначте кінетичну енергію птаха


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

m = 100 гр = 0,1 кг

Ek = mυ² / 2 = 0,1 * 20² / 2 = 20 Дж

Відповідь: Ek = 20 Дж

Отвечает Нежданов Вадим.
Дано:
m=100г=0,1кг
v=20м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=0,1*20²/2=20Дж