Чому дорівнює маса каменю з кінетичною енергією 225Дж, якщо він був кинутий зі швидкістю 15м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Дано

Ек=225 Дж

v=15 м/с

m-?

Решение

Ек=m*v^2/2

m=2*Ek/v^2

m=2*225/(15)^2=2 кг

Ответ :m=2 кг