Маємо три однакові металеві кульки підвішені на однакових шовкових нитках. Заряд однієї з них

(-2нКл),другої 10нКл,третьої (-5нКл).Кульки зіткнули і розвели. Який заряд матимуть кульки після цього?

Ответы на вопрос

Отвечает Зикирова Карина.

Ответ:

по 1 нКл

Объяснение:

якщо зіткнили всі, то 10-5-2=3

3/3=1 нКл

Отвечает Черкасов Сергей.

Ответ:

1нКл

Объяснение

якщо кульки зіткнуться то їх заряди будуть рівні

(10-2-5)/3=1нКл