3. Яка вага тіла масою 150 кг, якщо воно рухається по опуклому мосту, радіус кри визни якого 25

метрів, у верхній точці. Швидкість руху тіла 36 км/год? 4. При спусканні ліфта вага пасажира зменшилась від 800Н до 750Н. З яким прискорення рухається ліфт ?

Ответы на вопрос

Отвечает Чвокина Катерина.

Ответ:

900 Н

Объяснение:

по 2-му закону Ньютона в векторной форме N+mg=ma, (над g и a векторы).

Запишем данное уравнение в проекции на ось OY:  mg-N=ma,

а=\frac{mv^{2} }{R}, центростремительное уравнение.

Находим, что N=m( g-v^{2}/R )

по 3-му закону Ньютона P=N

Ответ: P = 900 Н