Визначити потенціальну і кінетичну енергію м'яча на висоті 4м, якщо його кинули в гору зі швидкістю

20м/с. Маса м'ячика - 30г. Опором повітря нехтувати. Срочно надо!!! Даю 70 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Муранов Николай.

Ответ:

Е=6,12 Дж

Объяснение:

Е= mgh+0,5m*V^2=

0,03*10*4+0,5*0,03*400=0,12+6=

6,12 Дж