6. Тіло рухається зі швидкістю 7,2 км /тод. Визначте масу цього тіла, im iPчна енергія становить

5 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Немыкина Карина.

Ответ:

v=7,2 км/год= 2 м/с

Е=mv^2/2

m=2E/v^2=2*5/2*2=2,5 кг