укажіть з якою силою діє магнітне поле значення магнітної індукцїї якого 5 Тл, на провідник

розташований перпендикулярно до ліній магнітної індукцї, якщо довжина провідника 10 см а сила струму 2 А

Ответы на вопрос

Отвечает Матяшин Иван.

Ответ: 1 Н

Объяснение:

L = 10см = 0,1м

F = I*B*L = 2*5*0,1 = 1 Н