5. Яка енергія виділиться при твердненні 40 кг міді і подальшому охолодженні до 85°С?​


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Анюта.

Ответ:

Дано:

m=40  кг

t2=85∘  

Знайти: Q

Теплота (теплова енергія) буде дорівнювати сумі двох складових - енергії при твердненні і енергії при охолодженні.

Q=Q1+Q2  

Q1=mq  

Q2=Cm(t2−t1)  

Q=mq+Cm(t2−t1)

Q=40∗176400+400∗40∗(1087−85)=23088000   Дж

Объяснение: Відповідь: 23,088 МДж