Визначити ємність плоского конденсатора для виготовлення якого використали алюмінієву

фольгу.Довжина фольги 150см ,ширина 90см. Товщинапарафінового паперу 0,1мм​

Ответы на вопрос

Отвечает Масленко Дарья.

Ответ:  C = 239 нФ

Объяснение:

Знайдемо площу кожної з обкладинок конденсатора:

S = 1.5 м * 0,9 м = 1,35 м^2

Знайдемо ємність плоского конденсатора за формулою: C = \frac{e0eS}{d}, де ε0 = 8,85 ∙ 10^-12 Ф/м  (електрична стала), ε - діелектрична проникність середовища між пластинами конденсатора ( для парафіну ε дорівнює 2 )

C = (8,85 ∙ 10^-12 Ф/м * 2 * 1.35 м^2) / 0,1*10^-3 м = 2,39 * 10^-7 Ф = 239 нФ