Під дією сили 6Н тіло переміщується на відстань 50см. Яку швидкість має тіло в кінці переміщення,

якщо його маса 400г

Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Диана.

Ответ: 3,9м/с

Объяснение:

Дано:

F=6Н

S=50см=0,5м

m=400г=0,4кг

-------------------

V-?

F=ma

a=F/m=6/0,4=15м/с²

S=at²/2

t=√(2S/a)=√(2*0,5/15)=0,26с

V=at=15*0,26=3,9м/с