Чому дорівнює кінетична енергія кулі масою 10г, що летить зі швидкістю 800 м / с?


Ответы на вопрос

Отвечает Рагозин Паша.

Ответ: 3,2кДж

Объяснение:

Дано:

m=10г=0,01кг

V=800м/с

--------------

Ек-?

Ек=mV²/2=0,01*800²/2=3200Дж=3,2кДж