З якою силою притягуються два кораблі масами 2000 т та 30000 т, які знаходяться на відстані 2 км

один від одного?помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Сверчков Глеб.

Відповідь:

два кораблі притягуються силою близько 267 мільйонів Ньютонів.

Пояснення:

Для розв'язання цієї задачі використаємо закон всесвітнього тяжіння Ньютона, який стверджує, що сила притягання між двома тілами залежить від їхніх мас і відстані між ними. Формула для цього закону:

F = G * (m1 * m2) / r^2

де F - сила притягання між тілами, G - гравітаційна стала (6,67 × 10^-11 Н * м^2 / кг^2), m1 і m2 - маси тіл, а r - відстань між ними.

У нашому випадку, маса першого корабля m1 = 2000 т, маса другого корабля m2 = 30000 т, а відстань між ними r = 2 км = 2000 м.

Підставимо ці значення до формули:

F = 6,67 × 10^-11 * (2000 * 30000) / 2000^2 = 2,67 × 10^8 Н

Отже, два кораблі притягуються силою близько 267 мільйонів Ньютонів.