Чому дорівнює сила тяжіння, що діє на крота масою 150 г?​


Ответы на вопрос

Отвечает Царенков Игорь.

Ответ:0,981(в ньютонах)

Объяснение: m-100=г-0,1г

g=9,81m/c^2
F-?

розв’язок:F=g*m

F=9,81*0,1=0,981Н(сила в ньютонах)