Якою є висота стовпчика води ,якщо на дно посудини він створив тиск 150 Па .

СРОООООООЧНОООООО!!!!!!!!! Люди добрі допоможіть )))(((

Ответы на вопрос

Отвечает Северин Алексей.

Дано:

p=150Па

g=10м/c^2

h-?

---------------------

р=ρgh

h=p/(ρg)

h=150/(1000*10)=0.015м