Тепловтрати під час роботи теплового двигуна із коефіцієнтом корисної дії у 65 % становлять 520 Дж

за один цикл. Чому дорівнює корисна робота, яку виконує цей тепловий двигун за один цикл? а) 800 Дж б) 650 Дж в) 280 Дж г) 520 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Юрий.

Ответ:

400 Дж

Объяснение:

n=0.65 (65%) A=520 Дж Q=?

===

n=A/Q

Q=A/n=520/0.65= 800 Дж

ответ: а

======================