точці де перебуває заряд 2.0 мккл напруженість електричного поля дорівнює 5.0 н/кл. якою є сила що

діє на заряд з боку поля

Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахова Карина.


 \frac{? \times \frac{?}{?} }{?}