Довжина відрізка ВС у 4 рази менша від довжини відрізка АВ. Знайди довжини цих відрізків, якщо

АС=27 см. А                     С         В .__________._____.

Ответы на вопрос

Отвечает Вольхина Арина.
CB - X,ТОГДА АВ -Х*4
27+Х=4Х
4Х-Х=27
3Х=27
Х=9
СВ=9 см,тогда АВ = 9*4=36 см
проверим:36-9=27 см