Допоможіть будь ласка Накресли прямокутник ширина якого 28 мм а довжина у 2 рази менша. Обчисли

периметр цього прямокутника і площу.

Ответы на вопрос

Отвечает Ширков Никита.
Довжина 14мм. периметр 84мм. площа 392мм²
Отвечает Олин Юрий.
1) 28:2=14(мм) - довжина цього прямокутника.
2) (28+14) × 2 = 84 (мм) - периметр прямокутника.
3) 28×14= 392 (мм²) - площа.
Відповідь: 84 мм, 392 мм².

Тепер залишається тільки накреслити, і все.