Допоможіть розв"язати! Робітник за 3 години виточив 30 деталей.За скільки годин він виточить 20

деталей, якщо щогодини буде робити на 5 деталей менше?

Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.
1)30:3=10(дет.)-виготовив робітник за 1 годину.
2)10-5=5(дет.)-буде виготовляти на 5 деталей менше.
3)20:5=4(дет.)
Відповідь: за 4 години робітник виточить 20 деталей
Я думаю так, если не правильно то я не знаю.Но старалась помочь.