На приготування сніданку в шкільній їдальні витратили 2кг цибулі, 3кг моркви, а картоплі- у 9 разів

більше, ніж цибулі й моркви разом. Скільки кг картоплі витратили?

Ответы на вопрос

Отвечает Гордиенко Александр.
2+3=5(кг) моркви і цибулі витратили
5*9=45(кг) картоплі витратили