СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! Квадрат, сторона якого = 18 см, має однакову площу з прямокутником , довжина

якого 36 см. Знайди ширину цього прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбулев Валерий.
Площа квадрата знаходиться за формулою S=a^2.
Дано: a=18 (см). Значить S=18^2=324 (см^2).
Площа прямокутника знаходиться за формулою S=a*b, де а і b - сторони прямокутника. У нас є одна сторона прямокутника, тобто а=36 (см), а S=324 (см^2). Значить площа прямокутника, наприклад ABCD, дорівнює S=a*b=36*b=324 см^2.
Розв'яжемо рівняння: 36х=324 | : 36 (доділили на 36 обидві сторони рівняння) <=> х=9, де х - друга сторона прямокутника, тобто - ширина.
Відповідь: 9 см.