Знайди значення виразу,виконавши кожну дію окремо.24·6+350:7+(270-90):2


Ответы на вопрос

Отвечает Nick Payal.
1) 270-90=180 2) 24•6=144 3) 350:7=50 4)180:2=90 5)144+50=194 6)194+90=284 24•6+350:7+(270-90):2=194 Пожалуйста