Фермер привіз на базар 5 ящиків яблук по 8 кг у кожну і 7 ящиків по 7 кг у кожну.скільки всього кг

фруктів привіз фермер на базар? (допоможіть скласти задачу и до ціеи задачі ще умову плиззззззззззззззз будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Яворський Олександр.
5*8 + 7*7=40+49=89 кг фруктiв на базар привiз фермер