Сума 5% одного числа і 4% другого числа дорівнює 46 , а сума 4% першого числа і 5% другого числа

дорівнює 44 . Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Илья.

{0,05х + 0,04у = 46

{0,04х + 0,05у = 44

___

{0,25x + 0,2y = 230

{0,16x + 0,2y = 176

___

0,09x = 54

x = 600

y = 16 : 0,04 = 400

Ответ: 600 и 400