Довжина прямокутника дорівнює 12 м, а його ширина на 3 м менша за довжину.Знайди периметр і площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошара Артём.
Яка ширина прямокутника ?
12-3=9м
P = 2(a + b) = 2(12 + 9) = 2·21 = 42
S = a · b = 12 · 9 = 108