Машиніст пасажирсьго поізда,який рухався зі швидкістю 56км/год,помітив, що зустрічний товарний

поізд , який рухався зі швидкістю 34км/год пройшов повзагалі нього за 15 с .Яка довжина товарного поізда . А)360м Б)375м В)400м Г)425м

Ответы на вопрос

Отвечает Ворончихина Наташа.
Переводим 34км/Год=9,5 м/с и 56км/год= 15,5 м/c;Додаемо їх швидкість бо вони обое рухались іх швидкість спільна=25м/с тоді довжина товарного потяга = 25*15=375м -Б;