Ширина прямокутника дорівнює 40см,його довжина становить 135% ширини.Знайдіть периметр і площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.
Довжина=40*1,35=54 см
периметр=2*(40+54)=188 см
площа=40*54=2160см2