В овочевий кіоск завезли 180 кг яблук і 120 кг груш. До закриття кіоску продали 2\3 частини яблук і

1\4 частини груш. На скільки більше кілограмів продали яблук, ніж груш?"

Ответы на вопрос

Отвечает Соломадин Вова.
180:3*2=60*2=120 кг яблок продали                                                                          120:4=30 кг груш продали                                                                                         120-30=90 кг   Ответ: На 90 кг яблок продали больше,чем груш