З Харкова та Запорижжя назустрич один одному одночасно виїхали два туристи: на мотоциклі та на

моторолері.Швидкість мотоцикла 55 км за год, а моторолера -30км за год.Через 3 год туристи зустрілися.Яка відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Елизавета.

55+30=85 км/ч - скорость сближения,

85*3=255 км- расстояние между городами

Отвечает Hafizova Karina.

1) 55*3 =165(км) проїхав мотоцикл.

2) 30*3= 90(км) проїхав мотороллер

3) 165+90 =255(км)

Відстань між містами 255 км.