Задача пофарбували 36 парт, столів- на 12 менше, ніж парт, а підвіконь-на 20 менше, ніж столів.

Скільки разом пофарбували парт, столів і підвіконь?

Ответы на вопрос

Отвечает Новахович Даша.
1)36-12=24-столів
2)24-20=4-підвіконь
3)36+24+4=64-всього