Бiрiншi баганга 4-тi косу кестесiнiн тендiктерiн кему ретiмен жазу


Ответы на вопрос

Отвечает Аманов Нурлыхан.
4+6=10
4+5=9
4+4=8
4+3=7
4+2=6
4+1=5
4+0=4