У двох пакетах було 12 кг борошна.Пiсля того як iз першого пакета взяли 3 кг,у ньому залишилося ще

8 кг.Скiльки кг борошна було в другому пакетi? Помогите решить задачу пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Жаброва Маша.
1) 3+8=11(кг) - було у першому пакеті
2) 12-11=1(кг) - було у другому пакеті