Склади 3 задачi за даними таблицi цiна. кiлькiсть 6 грн. 4 кг. ? 4 грн. ? 32 грн ? 6 кг. 48 грн


Ответы на вопрос

Отвечает Шахмаев Айдар.
Мама купила 4кг картоплі по 6грн. за кілограм. Скільки гривень заплатила мама?
6*4=24(грн.)- заплатила мама.
У магазині продаються банани по 4грн. за кілограм. У Петрика 32гривні. Скільки кілограм бананів може купити Петрик?
32:4=8(кг) - бананів може купити Петрик.
Софійка витратила 48гривень, купивши 6кг моркви. Скільки коштував один кілограм моркви?
48:6=8(грн.) - ціна одного кілограма моркви.