Уранці в касі було 780 грн. За день видали 540 грн, а прийняли 430 грн. Скільки грошей стало на

кінець дня? (Спробуй розв'язати різними способами.)

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.
780-540+430=650
780+430-540
Отвечает Гаврилишина Карина.
1)780-540=240грн.
2)240+430=670грн.